Sevinal Opti – koniec trápneho problému inkontinencie moču

Inkontinencia je jedným z najtrápnejších ochorení, ktorým muži i ženy čelia. Znižuje komfortnú zónu a odstraňuje sebadôveru. Môže zasiahnuť v ktoromkoľvek okamihu – často sa prejavuje v najmenej „vhodnom“ okamihu. Našťastie je možné tento problém úspešne bojovať. Potrebujete Sevinal Opti, rastlinný doplnok, ktorý funguje komplexne, ad hoc a tiež preventívne.

Problém inkontinencie je celosvetového rozsahu – postihuje 12,4% žien a 5% mužov. Ian Milsom z Výskumného centra pre kontinuitu v Göteborgu (GCRC) vo svojej práci s názvom „ Aký veľký je problém? Inkontinencia v číslach hovorí, že strata kontroly vyvoláva pocit hanby, túžby po izolácii a depresii, až 50% ľudí nevyhľadáva odbornú pomoc.

Niekedy si však situácia vyžaduje odvážne rozhodnutie – návštevu špecializovaného lekára. S touto chorobou môžete bojovať aj vhodnými cvičeniami a používaním doplnkov výživy. Cena zahŕňa výrobky, ktoré nielen bojujú proti zápalom a páleniu, ale tiež posilňujú močový systém zvnútra. Spoločnosť Sevinal Opti spĺňa tieto kritériá v 100%.

Aplikácia a prevádzka Sevinal Opti

sevinal opti Sevinal Opti je vo forme kapsúl (jedno balenie obsahuje 30 kusov). Odporúča sa užiť dve kapsuly denne – 30 minút pred plánovaným jedlom (napr. Ráno a večer). Doplnok by mal byť opitý veľkým množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dávku. Receptúra je vyvinutá tak, že je optimálne užívať doplnok dvakrát denne. Intenzívnejšie používanie je pre telo stále bezpečné, nedáva však znásobený účinok. Je to nehospodárne a zbytočné.

Výrobok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Tehotným ženám a dojčiacim matkám by sa mal poskytnúť doplnok. Odporúča sa ošetrenie aplikovať najmenej 60 dní, aby bol účinok komplexný a trvalý.

Sevinal Opti má multiteritoriálny účinok. Bojuje proti okamžitým symptómom a súčasne sa dostáva k zdroju problému minimalizovaním rizika trápneho a trápneho nepohodlia v budúcnosti.

Spektrum účinku Sevinal Opti:

 • zmierňuje nepríjemný pocit pálenia;
 • Bojuje proti inkontinencii moču v rôznych situáciách (napr. Pri kýchaní);
 • zlepšuje svalový tonus panvového dna (je to podpora cvičenia);
 • znižuje frekvenciu návštev toalety;
 • reguluje fungovanie močových ciest tým, že ho posilňuje zvnútra;
 • bojuje proti neschopnosti močiť a vyprázdňovať kvapôčky;
 • podporuje boj proti zväčšenej alebo zarastenej prostate;
 • eliminuje infekcie močových ciest;

Zloženie doplnku Sevinal Opti

Sevinal Opti je založený na overenom bylinnom recepte. Používa vysoko aktívne liečivé rastliny, ktoré sa používajú ako prírodné lieky v mnohých regiónoch sveta. Doplnok bol doplnený o vitamíny a prvky, ktoré zvyšujú a urýchľujú účinky liečby. Prírodné zložky sú zároveň bezpečné pre zdravie, nespôsobujú vedľajšie účinky a nezaťažujú žalúdok.

 • Divoká ruža (Rosa canina) – predtým ker poskytoval základné jedlo pre človeka, dnes sa považuje za kulinársky doplnok a súčasne za prírodný liek. Je zdrojom hodnotných účinných látok. Obsahuje desaťkrát viac vitamínu C v porovnaní s čiernym ríbezlí. Ďalej ide o pokladnicu vitamínov A, B1, B2, E, K, kyseliny listovej, flavonoidov a karetonoidov. Výťažok šípky bojuje proti infekciám, zaisťuje správne fungovanie obličiek a močového mechúra. Používa sa na liečbu chorôb močových ciest. Kvety majú diuretický účinok.
 • Peruánsky korenie, maca (Lepidium meyenii), tiež nazývané peruánsky ženšen, je dvojročná rastlina nachádzajúca sa v Andách. Pestuje sa pre liečivé vlastnosti koreňov. V tradičnej medicíne sa juhoamerické národy používajú už tisíce rokov. Extrakt z makových semien obsahuje vláknina, fytohormóny, antioxidanty, mastné kyseliny, steroly, horčičný olej, vitamíny (A, B1, B2, B3, C, E) a minerálne soli (bór, zinok, mangán, meď, selén, vápnik, železo). Jesť koreň zlepšuje vitalitu, vytrvalosť a sexuálnu energiu. Okrem toho posilňuje svaly, zlepšuje náladu a pomáha bojovať proti prostate.
 • Tekvica (Cucurbita pepo) – teraz sa používa hlavne ako zeleninová a vianočná dekorácia. Medzitým sa v krajine pôvodu (Mexiko) stále považuje za hodnotnú prírodnú drogu. Vo svojom parenchýme je D-chiro-inozitol, ktorý môže nahradiť inzulín. Okrem toho je tekvica zdrojom vitamínov a minerálnych solí. Používa sa ako pomôcka pri liečbe prostaty. Obsah fytosterolov pozitívne ovplyvňuje močový systém, čo spôsobuje maximálne zvýšenie prietoku cievok.
 • Kukurica obyčajná (Zea mays) – tradícia pestovania tohto zrna v Mexiku dosahuje vyše 4500 tisíc. BC Toto je zdroj bielkovín, tukov, uhľohydrátov a flavonoidov. Okrem toho obsahuje vitamíny (B, C, D a E, K) a minerálne soli (vrátane fosforu, horčíka, železa, selénu). Kukuričná vlajka je diuretická. Odporúčajú sa na použitie pri zápaloch močového mechúra a pri poruchách močových ciest. Zvyšuje množstvo oxalátu, fosfátu a močoviny vylučovaného močom.
 • Brezová breza, hlíza karamel (Agathosma betulina) – je vždyzelený krík vyskytujúci sa v južných oblastiach Afriky. Liečivou surovinou je list, ktorý obsahuje okrem iného limonén, diospferón, pulegon a izo-mentón. V krajinách pôvodu sa široko používa pri poruchách močového mechúra. Zmierňuje príznaky zápalu močového mechúra, močovej trubice, obličiek a močového mechúra.
 • Serrate sabal, Sabal minor (Sabal minor) – je prírodne sa vyskytujúca rastlina hlavne v Spojených štátoch. Výťažky z čierneho lesklého ovocia sa používajú na normalizáciu metabolizmu v bunkách prostaty. Použitie bočnej strany bráni rastu prostaty. Okrem toho rieši problém častého močenia, naliehavosti, slabého prietoku a močovej inkontinencie.
 • Vitamíny B1, B2, B3, B12 – vykonávajú dôležité funkcie v mnohých fyziologických procesoch. Posilňujú nervový systém, ktorý zvyšuje odolnosť voči stresu a znižuje depresiu. Uľahčujú transport kyslíka do svalov krúžiacich močové cesty.
 • Horčík – je jedným z najdôležitejších prvkov v tele. Podieľa sa na vstrebávaní mnohých živín. Podporuje nervový systém. Má protizápalové vlastnosti.

Spätná väzba užívateľa o používaní Sevinal Opti

Sevinal Opti je osvedčený rastlinný doplnok výživy. Bol podrobený mnohým testom, ktoré preukázali jeho účinnosť a bezpečnosť použitia. Je to veľká podpora aj pri závažných ochoreniach močových ciest. Zároveň sa môže použiť samostatne na problémy s inkontinenciou. Odporúčajú ho lekári – špecialisti, ale aj používatelia. Výrobok už má zavedené postavenie na trhu. Davy ľudí prišli k nemu a pomohli mu vrátiť sa k normálu pri zabezpečení úplného uváženia.

 • „Predstavte si prácu, v ktorej sa môžete nielen oslobodiť a so všetkými svojimi fyziologickými potrebami musíte čakať na prestávku alebo na naozaj dobrý okamih. Ešte horšie je, keď môžete použiť toaletu v priateľskej spoločnosti z toalety, pretože ju nemáte na svojom pracovisku. Áno, áno – pracujem v kiosku. Za normálnych podmienok pracujte ako každý iný. Skutočný problém začal, keď sa objavil môj močový mechúr. Bol som u lekára, dostal som lieky, používal som ich v súlade s pokynmi a myslel som si, že som bol po probléme. Bohužiaľ to tak nebolo. Najprv som začal cítiť čoraz častejšie potrebu ísť na záchod. Okrem toho som bol pekelný, keď som sa vyprázdňoval. Počas práce som sa cítil vedomý a nemohol som si dovoliť časté prestávky. Začal som nosiť špeciálne vložky, ale teraz som s nimi zaobchádzal ako s dočasným riešením. Po návrate domov som hľadal nejaké opatrenia, ktoré by obmedzili potrebu ďalších návštev u lekára. Narazil som na Sevinal Opti. Objednal som si. Zásielka prišla rýchlo. A fungovalo to. Už po niekoľkých dňoch som si všimol pozitívne zmeny – problém s inkontinenciou sa objavil menej často a pálenie bolo tolerantnejšie a postupne sa znižovalo. Po ďalších dvoch týždňoch nepríjemný pocit zmizol. Účinky liečby by boli rýchlejšie ako oznámenia a bol som pozitívne prekvapený. Rozhodol som sa pokračovať v jedení toboliek ďalších pár týždňov, len pre každý prípad. Dnes sa cítim skvele . Krystyna, 40. roky
 • „Prvá pracovná nehoda sa mi prihodila počas pracovnej večere. Ot, podpísali sme zmluvu s dodávateľom a teraz sa náhodne rozprávame so pohárom vína. Je to povinnosť v mojej práci. V určitom okamihu som sa zasmial vtipu a vykĺzol. Odišiel som, trochu namočený v spodnom prádle. Nepovedal som nič, rýchlo som sa ospravedlnil a šiel na záchod. Vrátil som sa so spodnou bielizňou potiahnutou vreckovkami na tkanivá. Zachránil som situáciu, ale hanbu a rozpaky, ktoré som v tom čase cítil, nemožno opísať. Myslel som si však, že to bude jednorazový žart, ktorý sa už nikdy nestane. Nemal žiadne právo! Keď sa situácia znova stala, tentokrát našťastie doma, rozhodol som sa zasiahnuť. Nechcel som ísť k lekárovi, pretože 1 – nemám na to čas, 2 – snažím sa vyhnúť toxickým drogám, ktoré zaťažujú moje telo, 3 – len som sa cítil v rozpakoch. Takže som hľadal riešenie na internete v tajnosti svojej manželky. Narazil som na Sevinal Opti. Celý proces objednávania sa uskutočnil diskrétnym spôsobom. Začal som brať kapsuly. Neviem ani, kedy presne liečba fungovala. Určite to však fungovalo, pretože som nikdy nemal močovú inkontinenciu. Celý balík som si vybral skôr na profylaxiu ako na skutočnú potrebu. « – Robert, 35 rokov
 • „Táto vec je pre mňa také trápna, že je pre mňa ťažké o nej písať. Aj dnes. Som však presvedčený, že stojí za to vyjadriť len pomoc ostatným. Nemyslel som si, že by som sa vo veku 50 rokov cítil ako chorá stará žena. Ten, kto musí nosiť plienky. Telo ma podviedlo, necítil som sa sebaisto. Mal som problémy s defekáciou, ale náhodne som si nevydržal moč. Bol som frustrovaný, niekoľko dní som sa s problémom stretával vlastným spôsobom kúpaním s harmančekom atď. Bohužiaľ to nepomohlo. Išiel som k doktorovi. Predpisoval mi lieky, ale tie tiež nefungovali. Nestačí, že stále existujú nehody, stále som sa cítil horieť. Môj priateľ si všimol, že so mnou niečo nie je v poriadku. Začala sa pýtať, aká bola. Nechcel som sa zradiť, pretože som sa hanbil. Nakoniec som plakal a všetko som odhalil. Bál som sa reakcie – zosmiešňovania a odovzdávania pocitov tretím stranám. Našťastie sa nič také nestalo. Moja priateľka Sevinal Opti mi poradila, pretože ako som sa dozvedel – doplnok jej dcére pomohol. Neváhal som dlho. Začal som používať. Účinky sa nemusia prejaviť hneď, ale po niekoľkých 1-2 týždňoch som cítil jednoznačný rozdiel. Po dvoch mesiacoch liečby som sa úplne vyliečil. Drogy nepomohli, babičine spôsoby nepomohli, pomohol jednoduchému bylinnému lieku. Odporúčam. “Anna, 50. roky

Oplatí sa používať Sevinal Opti? Náš názor

Močová inkontinencia je špecifická choroba, ktorá vytvára začarovaný kruh impotencie. Jej reč je často sprevádzaná hanbou takou veľkou, že si ovinula ruky. Toto sú intímne záležitosti, ktoré sa nikto nechce zdieľať s ostatnými. Medzitým musíte prekonať a nájsť efektívne riešenie.

Našťastie sa objavujú aj diskrétne riešenia. Sevinal Opti je účinný, poskytuje rýchly a komplexný účinok a zároveň nespôsobuje telu vedľajšie účinky. Je to prípravok, ktorý obnoví úsmev na tvári.

sevinal opti POZNÁMKA: Oficiálny distribútor inkontinenčnej prípravy SEVINAL OPTI má na obmedzenú dobu špeciálnu ponuku pre našich čitateľov. Spája sa so 100% zárukou trojnásobnej spokojnosti so zakúpenou liečbou v prípade, že neprináša očakávané výsledky.

Kliknite sem a vyskúšajte SEVINAL OPTI!

použite tento odkaz a získajte ZADARMO

 

Špeciálna ponuka končí dnes!